• به نام ایزد یکتا
شرکت ساغر

فهرست

تبلیغات متنی

موضوعات انجمن

تبلیغات

پرتال اخبار دانشگاهی

پرتال اخبار دانشگاهی

آخرین مقالات

گزارش روز

اخبار پزشکی سلامت

داروهای گیاهی

آگهی استخدامی سال 90

اخبار دانشگاهی

پیشخوان روزنامه ها

شعار سازمانی

تجارت پایدار و موفق نتیجه به خدمت گرفتن علم و تجارت در کنار هم است  

قیمت روز ارز

اخبار اقتصادی.

آب و هوا

عکس روز

ورود

نام کاربری

گذرواژه

آیا هنوز عضو نشده اید؟
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

آیا گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
برای درخواست یک گذرواژه جدید اینجا زا کلیک کنید.

کاربران آنلاین

-> مهمانان آنلاین: 1

-> اعضای آنلاین: 0

-> کل اعضا: 12,001
-> جدیدترین عضو: MichaelEl

آمار بازدید

جدیدترین اخبار پژوهش و سلامت

پربازدید ترین مطالب درمان های گیاهی

راهنمای حکیم باشی

برای درخواست نسخه گیاهی از حکیم باشی سایت به روش زیر عمل نمایید.
1- بعد از ثبت نام در سایت با نام کاربری خود وارد سایت شوید
2- در تالار حکیم باشی دکمه موضوع جدید را بزنید
3- در صفحه باز شده سن خود به همراه نوع بیماری خود را شرح دهید
* نکته مهم : برای ارسال از دکمه ارسال پاسخ استفاده ننمایید. فقط دکمه موضوع جدید را بزنید . در غیر اینصورت به سئوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
درخواست شما پس از بررسی توسط کارشناس حکیم باشی سایت پاسخ داده می شود

دیدن موضوع

شرکت ساغر :: نسخه حکیم باشی :: درخواست نسخه گیاهی
 چاپ موضوع
كيست اندومتريوز
shideh
#1 چاپ پست
ارسال شده در چهار شنبه 08 آذر 1391
تازه وارد

تعداد پست: 2

با سلام و خسته نباشيد
حكيم باشي گرامي من در سمت تخمدان راست خود يك كيست اندومتريوز به اندازه 19.2 ميليمتري در سمت چپ 3 تا نزديك هم كه نميدونم هر سه باهم 20 ميليمتر هستند يا هركدام چون سونوي منو دكتر تو پرونده ام نگه داشت حالا 2 سال هم هست نميتونم باردار بشم شما رو به عزاي حسين (ع) كمكم كنيد تا از شر اين كيستها خلاص بشم حدود 2 ماه هم ميشه لب به گوشت نزدم لبنيات نميخورم من از چه گياهي استفاده كنم؟
منتظر جواب شما هستم من دارم از استرس و افسردگي ميميرم

hakimbashi
#2 چاپ پست
ارسال شده در پنج شنبه 16 آذر 1391
مدیر

تعداد پست: 574

با سلام
نسخه زیر را با دقت تهیه و طبق دستور مصرف کنید .
تخم پیاز ، تخم جعفری ، تخم شاهی ، تخم هویج ، تخم کلم ، تخم رازیانه ، تخم کرفس و تخم کاهو را به یک نسبت (حدود 30 تا 40 گرم ) از هر کدام تهیه کنید و نرم آسیاب کنید سه روز متوالي هر وعده يك قاشق غذا خوري از این پودر را با يك فنجان شير تازه بنوشيد و بعد از اين سه روز ،سه روز ديگر هر وعده يك قاشق غذا خوري از اين پودر را با يك ليوان آب هويج و كمي عسل مخلوط كرده و بنوشيد كه قطعا در تحليل كيست تخمدان موثر مي باشد. خوردن اين دارو را هر ده روز يک بار تکرار کنيد (يعني سه روز اول با شير و سه روز دوم با آب هويج ). هر وعده يک عدد از کپسولهاي 238 را ميل کنيد که اين کپسول براي رفع فيبرم رحم مفيد مي باشد .
از قرصهاي ضد بارداري اجتناب کنيد . خوردن شيريني و قند و شکر را حتما ترک کنيد. اگر کمبود کلسيم ، آهن و منگنز داريد بر طرف کنيد.( با خوردن روزانه کمي کشک، سنبل الطيب و سبزي حاوي آهن و چهار مغز) .
توصیه می شود که در صورت امکان موارد زیر را انجام دهید ، هر وعده يک قاشق مربا خوري گلقند عسلي ميل کنيد. ارزن را بكوبيد و پوست آن را دور بريزيد و آرد آن را با آرد گندم و شيره انگور در روغن کنجد نان بپزيد و سه روز به جاي نهار از اين نان استفاده كنيد. هر روز سماق را در آب سرد بريزيد و بنوشيد.

پرش به تالار:

تبلیغات

زمان بارگزاری صفحه: 0.17 ثانیه
12,136,870 بار بازدید صورت گرفته است